F1 2012 Timing App

F1 2012 Timing App CP na iPhone i iPad 4.921

Wyniki wyścigów Formuły 1 live na iPhone i iPad

F1 2012 Timing App to oficjalna aplikacja na na iPhone i iPad, służąca do śledzenia na żywo wyników Formuły 1 w sezonie 2012. Live zobaczymy nie tylko czasy okrążeń, ale także miejsce kierowcy na torze podczas wyścigu. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Live timing
  • Pozycja bolidów na torze na żywo
  • Unikalne informacje

Wady

  • Co roku musimy płacić za nową aplikację
  • Mogą pojawić się problemy z połączeniem

Doskonały
9

F1 2012 Timing App to oficjalna aplikacja na na iPhone i iPad, służąca do śledzenia na żywo wyników Formuły 1 w sezonie 2012. Live zobaczymy nie tylko czasy okrążeń, ale także miejsce kierowcy na torze podczas wyścigu.

F1 2012 Timing App na na iPhone i iPad daje nam kluczowe informacje podczas wyścigu Formuły 1: - kolejność kierowców na torze - czasy całych okrążeń - czasy poszczególnych sektorów - typ opon, których używa dany kierowca

Wszystko to przedstawione jest w prosty i klarowny sposób, wraz z małą grafiką bolidu i jego aktualnego malowania w sezonie 2012. Dokładnie takie same informacje mają zespoły Formuły F1 w padoku, podczas wyścigu. To robi wrażenie. Możemy poczuć się jak stratedzy zespołów F1, którzy podczas wyścigu nie oglądają bolidów na torze, ale śledzą dane spływające z punktów pomiarowych.

Absolutnie unikalną i najciekawszą funkcjonalnością F1 2012 Timing App na na iPhone i iPad jest animacja przedstawiająca tor, na którym właśnie toczy się rywalizacja, wraz z pozycjami bolidów. Tego nie zobaczymy w telewizji! Doświadczenie zanurzenia w wyścigu F1 jest o wiele większe, kiedy trzymamy smarfona lub tablet na kolanie i widzimy pozycję każdego samochodu na torze. Szybko możemy podejrzeć czasy okrążeń, a nawet pojedynczych sektorów. Dla fana F1 to informacje bezcenne!

F1 2012 Timing App na na iPhone i iPad jest pozycją obowiązkową dla każdego zapalonego fana wyścigów F1. Niestety z uwagi na to, że podczas wyścigów Formuły 1 na raz korzysta z aplikacji wielu użytkowników, część z nich zgłasza problemy z połączeniem i aktualnością danych.

F1 2012 Timing App

Download

F1 2012 Timing App CP na iPhone i iPad 4.921